Marki » A » orientalno - przyprawowe « Grupy

Katana Atelier Flou dla mężczyzn

Katana Atelier Flou dla mężczyzn

lekko korzenny
Katana Atelier Flou dla mężczyzn Zdjęcia

Katana marki Atelier Flou to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Francois Cabos. Nutami głowy są cyprys i jagody jałowca; nutami serca są kardamon i kolendra; nutami bazy są piżmo i paczula.

Cyprys Jagody jałowca

Kardamon Kolendra

Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Katana by Atelier Flou.

Katana Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Atelier Flou Katana, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Atelier Flou Katana, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Katana marki Atelier Flou. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Katana marki Atelier Flou reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Yves Saint Laurent Opium Gucci Gucci Eau de Parfum Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau d'Orient 2007 Hilary Duff With Love Victoria`s Secret Rapture Liz Claiborne Bora Bora Exotic for Men Iceberg Light Fluid Iceberg Man Yves Rocher Ispahan Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Poe's Tobacco Animale Animale for Men Korres Saffron Amber Agarwood Cardamom Antonio Banderas Seduction in Black