Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Black Purple Atelier Flou dla mężczyzn

Black Purple Atelier Flou dla mężczyzn

Black Purple Atelier Flou dla mężczyzn Zdjęcia

Black Purple marki Atelier Flou to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Francois Cabos. Nutami głowy są bergamotka, mech i paczula; nutami serca są rozmaryn i gałka muszkatołowa; nutami bazy są ambra, wetyweria i liatra.

Bergamotka Mech Paczula

Rozmaryn Gałka muszkatołowa

Ambra Wetyweria Liatra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black Purple by Atelier Flou.

Black Purple Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Atelier Flou Black Purple, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Atelier Flou Black Purple, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black Purple marki Atelier Flou. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black Purple marki Atelier Flou reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Balenciaga Cristobal pour Homme Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Escada Escada Magnetism for Men Givenchy Pi Metallic Collector The Body Shop Woody Sandalwood Perfume Oil Guerlain Iris Ganache Hors La Monde Shiloh Dana Ambush original Perfumer`s Workshop Unzipped Woman Lili Bermuda Cedar D.S. & Durga Smoked Amber Teufels Kuche Unholy