Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Oolang Infini Atelier Cologne dla kobiet i mężczyzn

Oolang Infini Atelier Cologne dla kobiet i mężczyzn

Oolang Infini marki Atelier Cologne to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jérome Epinette. Nutami głowy są bergamotka i tunezyjskie neroli; nutami serca są herbata, jaśmin i skóra; nutami bazy są kwiat tytoniu, drzewo gwajakowe i haitańska wetyweria.

Bergamotka Tunezyjskie neroli

Herbata Jaśmin Skóra

Kwiat tytoniu Drzewo gwajakowe Haitańska wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oolang Infini by Atelier Cologne.

Bvlgari Pour Homme
L'Eau par Kenzo
Eau Parfumee au The Blanc

Oolang Infini Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Intensywna bergamotka, naturalna i autentyczna.

Mocno wyczuwalny również kwiat pomarańczy i gwajakowiec (ten ostatni stanowi dla mnie przeszkodę, próbkę przekazałam mojemu mężczyźnie).
Herbata i wetiweria to raczej statyści w tym zapachu.

Zapach o dość dobrej projekcji, jednak trwałość pozostawia wiele do życzenia. Pod tym względem to najsłabszy z Atelier Cologne, jaki testowałam.

Bardzo proste, minimalistyczne perfumy bergamotkowe.
Także ani Oolong, ani nawet zwykła herbata, ani Infini.
Na pewno jednak mogą się podobać.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Atelier Cologne Oolang Infini, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Atelier Cologne Oolang Infini, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oolang Infini marki Atelier Cologne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oolang Infini marki Atelier Cologne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Atelier Cologne Bois Blonds Diptyque Eau Duelle Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade The Different Company Tokyo Bloom Atelier Cologne Orange Sanguine Serge Lutens Chergui Guerlain Vetiver Prada Infusion d'Iris Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Tom Ford Sahara Noir L`Artisan Parfumeur Tea for Two L`Artisan Parfumeur Timbuktu Kenzo Le Monde Est Beau Bvlgari Jasmin Noir Hermes Eau des Merveilles Parfums DelRae Amoureuse Parfumerie Generale Praline de Santal Estée Lauder Private Collection Tuberose Gardenia Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Christian Dior Miss Dior Cherie L`Eau