Marki » A » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Musc Impérial Atelier Cologne dla kobiet i mężczyzn

Musc Impérial Atelier Cologne dla kobiet i mężczyzn

Musc Impérial Atelier Cologne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Musc Impérial Atelier Cologne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Musc Impérial marki Atelier Cologne to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Musc Impérial został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są kalabryjska bergamotka, szałwia muszkatołowa i czarna porzeczka; nutami serca są lawenda, figa i skóra; nutami bazy są ambrette (piżmo ambrowe) i cedr virginia.

Kalabryjska bergamotka Szałwia muszkatołowa Czarna porzeczka

Lawenda Figa Skóra

Ambrette (piżmo ambrowe) Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Musc Impérial by Atelier Cologne.

Musc Impérial Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Atelier Cologne Musc Impérial, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Atelier Cologne Musc Impérial, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Musc Impérial marki Atelier Cologne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Musc Impérial marki Atelier Cologne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Divine L'Homme de Coeur Canali Canali Men Davidoff Good Life Comptoir Sud Pacifique Bois De Filao Escentric Molecules Escentric 01 Carolina Herrera 212 Men Splash Krizia Time Uomo Ralph Lauren Romance Silver Hermes Voyage d`Hermes Damien Bash Omen Loewe Loewe 7 Givenchy Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver Cedre d’Hiver