Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Bergamote Soleil Atelier Cologne dla kobiet i mężczyzn

Bergamote Soleil Atelier Cologne dla kobiet i mężczyzn

Mam: 3 Chcę: 3

Bergamote Soleil marki Atelier Cologne to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Bergamote Soleil został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są ambrette (piżmo ambrowe), kalabryjska bergamotka i gorzka pomarańcza; nutami serca są lawenda, gwatemalski kardamon i egipski jaśmin; nutami bazy są mech dębowy, haitańska wetyweria i biała ambra.

Ambrette (piżmo ambrowe) Kalabryjska bergamotka Gorzka pomarańcza

Lawenda Gwatemalski kardamon Egipski jaśmin

mech dębowy Haitańska wetyweria Biała ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bergamote Soleil by Atelier Cologne.

Aqua Allegoria Mandarine Basilic

Bergamote Soleil Recenzje Perfum

marialisa
marialisa

Kolejny genialny cytrusowy zapach od Atelier Cologne. Marka swoim Orange Sanguine wysoko postawiła poprzeczkę, ale ani Pomelo Paradis, ani Cedrat Enivrant jej nie obniżyły. Ze Słoneczną Bergamotką jest tak samo. Oczywiście, nie jest to bergamotka (zabroniona!), ale cytryny i gorzkie pomarańcze, skórka mandarynek i sok, mmm. Soczyście i doskonale letni zapach. Idealny.

agat1969
agat1969

Przepiękny cytrusowy zapach o wysokiej koncentracji olejków zapachowych.
Jeśli ktoś lubi bergamotkę, a chyba wszyscy lubią, ten powinien zainteresować się tym zapachem.
Ten zapach to istna orgia na temat soczystej bergamotki i gorzkiej pomarańczy. I te dwie nuty grają tu główne role.
Parametry użytkowe jak na zapach cytrusowy są wspaniałe, w końcu to koncentracja "pure perfum".
Ode mnie ocena 6/6.
Polecam.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Atelier Cologne Bergamote Soleil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Atelier Cologne Bergamote Soleil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bergamote Soleil marki Atelier Cologne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bergamote Soleil marki Atelier Cologne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Serge Lutens Iris Silver Mist Penhaligon`s Juniper Sling CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Sisley Eau de Campagne Cacharel Cacharel Pour Homme Penhaligon`s LP No:9 Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Prada Luna Rossa Parfums de Marly Hamdani Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Cologne Noire Atelier Cologne Oud Saphir Serge Lutens Bas de Soie Tom Ford Costa Azzurra L`Occitane en Provence L'Occitan Eau de Toilette Atelier Cologne Santal Carmin L`Occitane en Provence Eau de Vétyver Serge Lutens Muscs Koublai Khan Giorgio Armani Armani Prive Figuier Eden Jo Malone Blackberry & Bay