Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Bergamote Soleil Atelier Cologne dla kobiet i mężczyzn

Bergamote Soleil Atelier Cologne dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 4

Bergamote Soleil marki Atelier Cologne to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Bergamote Soleil został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są ambrette (piżmo ambrowe), kalabryjska bergamotka i gorzka pomarańcza; nutami serca są lawenda, gwatemalski kardamon i egipski jaśmin; nutami bazy są mech dębowy, haitańska wetyweria i biała ambra.

Ambrette (piżmo ambrowe) Kalabryjska bergamotka Gorzka pomarańcza

Lawenda Gwatemalski kardamon Egipski jaśmin

mech dębowy Haitańska wetyweria Biała ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bergamote Soleil by Atelier Cologne.

Aqua Allegoria Mandarine Basilic

Bergamote Soleil Recenzje Perfum

marialisa
marialisa

Kolejny genialny cytrusowy zapach od Atelier Cologne. Marka swoim Orange Sanguine wysoko postawiła poprzeczkę, ale ani Pomelo Paradis, ani Cedrat Enivrant jej nie obniżyły. Ze Słoneczną Bergamotką jest tak samo. Oczywiście, nie jest to bergamotka (zabroniona!), ale cytryny i gorzkie pomarańcze, skórka mandarynek i sok, mmm. Soczyście i doskonale letni zapach. Idealny.

agat1969
agat1969

Przepiękny cytrusowy zapach o wysokiej koncentracji olejków zapachowych.
Jeśli ktoś lubi bergamotkę, a chyba wszyscy lubią, ten powinien zainteresować się tym zapachem.
Ten zapach to istna orgia na temat soczystej bergamotki i gorzkiej pomarańczy. I te dwie nuty grają tu główne role.
Parametry użytkowe jak na zapach cytrusowy są wspaniałe, w końcu to koncentracja "pure perfum".
Ode mnie ocena 6/6.
Polecam.

Bergamote Soleil by Atelier Cologne 4.00 out of 5 based on 3 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Atelier Cologne Bergamote Soleil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Atelier Cologne Bergamote Soleil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bergamote Soleil marki Atelier Cologne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bergamote Soleil marki Atelier Cologne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Bvlgari Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme Corinne Cobson Eau de Cobson Orange-Bergamot Donna Karan DKNY Men Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2007 Homme Avon Wish of Happiness Trance Essence Chen Xi First Light of Dawn Bois 1920 Agrumi Amari di Sicilia Xerjoff Kobe Azzaro Azzaro Aqua Acorelle Jardin des Thes Le Couvent des Minimes Eau des Minimes Cologne Anya`s Garden Light