Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Petale D`Oranger Asgharali dla kobiet i mężczyzn

Petale D`Oranger Asgharali dla kobiet i mężczyzn

Petale D`Oranger marki Asgharali to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Petale D`Oranger został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są cytryna, trawa cytrynowa, czerwona pomarańcza i eukaliptus; nutami serca są kwiat pomarańczy i jaśmin wielkolistny; nutami bazy są wanilia i piżmo.

Cytryna Trawa cytrynowa Czerwona pomarańcza Eukaliptus

Kwiat pomarańczy Jaśmin wielkolistny

Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Petale D`Oranger by Asgharali.

Petale D`Oranger Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Asgharali Petale D`Oranger, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Asgharali Petale D`Oranger, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Petale D`Oranger marki Asgharali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Petale D`Oranger marki Asgharali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Boucheron Boucheron Escada Escada Sport  Sport Spirit Ayala Moriel Arsenal Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Edizione Riviera Guerlain Petite Guerlain Giorgio Armani Armani Prive Oranger Alhambra Guerlain Eau de Cologne du Coq Gant Gant Silver Gendarme Gendarme Green Caswell Massey Verbena Parfums Berdoues 1902 The Vert Dorin Roses des Vents Nord