Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Petale D`Oranger Asgharali dla kobiet i mężczyzn

Petale D`Oranger Asgharali dla kobiet i mężczyzn

Petale D`Oranger marki Asgharali to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Petale D`Oranger został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są cytryna, trawa cytrynowa, czerwona pomarańcza i eukaliptus; nutami serca są kwiat pomarańczy i jaśmin wielkolistny; nutami bazy są wanilia i piżmo.

Cytryna Trawa cytrynowa Czerwona pomarańcza Eukaliptus

Kwiat pomarańczy Jaśmin wielkolistny

Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Petale D`Oranger by Asgharali.

Petale D`Oranger Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Asgharali Petale D`Oranger, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Asgharali Petale D`Oranger, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Petale D`Oranger marki Asgharali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Petale D`Oranger marki Asgharali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Lancome Aroma Tonic Demeter Fragrance Christmas Tree Benetton B. Clean Soft Missoni Missoni Colori - Missoni Arancio Billy Jealousy Illicit Aveda Chakra 3 Equipoise Clive Christian 1872 Men Everlast Cactus Shot Parfums 06130 Yuzu Rouge O Boticario Nativa Spa  Petitgrain + Cedar Parfums Berdoues 1902 The Vert Stila Jade Blossom