Marki » A » orientalne « Grupy

Musk Aswad Attar Asgharali dla kobiet i mężczyzn

Musk Aswad Attar Asgharali dla kobiet i mężczyzn

aldehydowy
Musk Aswad Attar Asgharali dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Musk Aswad Attar marki Asgharali to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są piżmo i ambra; nutami serca są piżmo, aldehydy i ambra; nutami bazy są piżmo i ambra.

Piżmo Ambra

Piżmo Aldehydy Ambra

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Musk Aswad Attar by Asgharali.

Musk Aswad Attar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Asgharali Musk Aswad Attar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Asgharali Musk Aswad Attar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Musk Aswad Attar marki Asgharali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Musk Aswad Attar marki Asgharali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Escada Escada Collection Chanel Allure Homme Edition Blanche L`Artisan Parfumeur L'Eau d'Ambre La Maison de la Vanille Vanille Noire du Mexique Esteban Ambre Korloff Paris Kn°II Lorenzo Villoresi Dilmun Paul & Joe Bleu Paolo Gigli Excentrique pour Homme Le Labo Poivre 23 London Amouage Tribute Van Cleef & Arpels Midnight in Paris