Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Attar Jamid Haneen Asgharali dla kobiet

Attar Jamid Haneen Asgharali dla kobiet

Attar Jamid Haneen Asgharali dla kobiet Zdjęcia

Attar Jamid Haneen marki Asgharali to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są nuty zielone, cytrusy i nuty kwiatowe; nutami serca są nuty drzewne, ambra i nuty kwiatowe; nutami bazy są nuty drzewne, ambra i piżmo.

Nuty zielone Cytrusy Nuty kwiatowe

Nuty drzewne Ambra Nuty kwiatowe

Nuty drzewne Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Attar Jamid Haneen by Asgharali.

Attar Jamid Haneen Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Asgharali Attar Jamid Haneen, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Asgharali Attar Jamid Haneen, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Attar Jamid Haneen marki Asgharali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Attar Jamid Haneen marki Asgharali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Hugo Boss Baldessarini Creed Himalaya FCUK FCUK Him Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Byblos Blu Men Cool Givenchy Pi Metallic Collector Bond No 9 New Haarlem Bijan DNA for Men 2004 Rene Lezard Identite for Men Vegueros Vegueros Ulric de Varens Varens Original Oriental Night Dorin Un Air d’Arabie Musk