Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Al Hijan Asgharali dla kobiet i mężczyzn

Al Hijan Asgharali dla kobiet i mężczyzn

Al Hijan Asgharali dla kobiet i mężczyzn Filmy

Al Hijan marki Asgharali to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutę głowy stanowi nuty kwiatowe; nutami serca są nuty kwiatowe i nuty owocowe; nutami bazy są nuty drzewne i ambra.

Nuty kwiatowe

Nuty kwiatowe Nuty owocowe

Nuty drzewne Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Al Hijan by Asgharali.

Al Hijan Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Asgharali Al Hijan, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Asgharali Al Hijan, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Al Hijan marki Asgharali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Al Hijan marki Asgharali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Davidoff Zino Davidoff Elizabeth Taylor Passion for Men Gabriela Sabatini Devotion for Men Kenneth Cole Kenneth Cole New York Women Pierre Balmain Ambre Gris Montblanc Individuel Sonoma Scent Studio Encens Tranquille Byredo Bal d'Afrique Pacifica Spanish Amber DSH Perfumes Vintage Patchouly Bvlgari Bvlgari Man Des Filles a la Vanille Patchouli Tendre Soupir