Marki » A » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Light of Ormuz Arts&Scents dla kobiet i mężczyzn

Light of Ormuz Arts&Scents dla kobiet i mężczyzn

wodny

Light of Ormuz marki Arts&Scents to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Light of Ormuz został wydany w latach 2010's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Manuela Pfannes-Völkel. Nutami głowy są mięta, nuty wodne i cytrusy; nutami serca są nuty przyprawowe i nuty ziołowe; nutami bazy są wetyweria, cedr i fasolka tonka.

Mięta Nuty wodne Cytrusy

Nuty przyprawowe Nuty ziołowe

Wetyweria Cedr Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Light of Ormuz by Arts&Scents.

Light of Ormuz Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arts&Scents Light of Ormuz, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arts&Scents Light of Ormuz, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Light of Ormuz marki Arts&Scents. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Light of Ormuz marki Arts&Scents reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Aramis Aramis Life My Summer Sergio Tacchini Sport Ego Gai Mattiolo Gai Mattiolo Uomo Jardin de France Gingembre Geir Ness Geir Ness for Men Etienne Aigner Evolution Gant Gant Summer 2009 Le Jardin Retrouve Decibel from PSS O Boticario Carpe Diem Demeter Fragrance Egg Nog Demeter Fragrance Black Pepper Yardley Iris and Lavender