Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Bergduft Alpine Rose Art of Scent - Swiss Perfumes dla kobiet

Bergduft Alpine Rose Art of Scent - Swiss Perfumes dla kobiet

Bergduft Alpine Rose Art of Scent - Swiss Perfumes dla kobiet Zdjęcia Bergduft Alpine Rose Art of Scent - Swiss Perfumes dla kobiet Zdjęcia

Bergduft Alpine Rose marki Art of Scent - Swiss Perfumes to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Bergduft Alpine Rose został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Brigitte Witschi. Nutami głowy są nuty zielone, bergamotka, geranium i nuty przyprawowe; nutami serca są wanilia, róża i goździk (roślina); nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i fasolka tonka.

Nuty zielone Bergamotka Geranium Nuty przyprawowe

Wanilia Róża Goździk (roślina)

Drzewo sandałowe Piżmo Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bergduft Alpine Rose by Art of Scent - Swiss Perfumes.

Ghost

Bergduft Alpine Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft Alpine Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft Alpine Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bergduft Alpine Rose marki Art of Scent - Swiss Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bergduft Alpine Rose marki Art of Scent - Swiss Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Trouble Christian Lacroix Tumulte Avon In Bloom Lancetti Etre Special Edition III Pierre Balmain Eau d'Amazonie de Balmain Jeanne Arthes Cobra for Her Version Inedite Amouage Amouage Epic Woman Christina Aguilera Christina Aguilera by Night Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Bergamote Nikos Sculpture Delicate Fleur Amanda Lepore Amanda Ulric de Varens Indra