Marki » A » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Tempo Sospeso Art Deco Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Tempo Sospeso Art Deco Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Tempo Sospeso marki Art Deco Perfumes to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Tempo Sospeso został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Elina Arsenieva. Nutami głowy są kawa, galbanum i neroli; nutami serca są tulipan i konwalia; nutami bazy są tytoń, kadzidło, labdanum, piżmo, himalajski cedr i paczula.

Kawa Galbanum Neroli

Tulipan Konwalia

Tytoń Kadzidło Labdanum Piżmo Himalajski cedr Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tempo Sospeso by Art Deco Perfumes.

Tempo Sospeso Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Art Deco Perfumes Tempo Sospeso, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Art Deco Perfumes Tempo Sospeso, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tempo Sospeso marki Art Deco Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tempo Sospeso marki Art Deco Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Bvlgari Bvlgari Pour Homme Soir Bijan Bijan Nude Men Christian Dior Dior Homme Nautica Latitude Longitude Gendarme Grabazzi Morgan Light My Heart Collection Homme Givenchy Le De Givenchy Tom Ford Tom Ford for Men Swiss Arabian Dehn El Ood Malaki Cartier Declaration Escentric Molecules Molecule 01 Fresh Cannabis Santal