Marki » A » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Tempo Sospeso Art Deco Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Tempo Sospeso Art Deco Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Tempo Sospeso marki Art Deco Perfumes to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Tempo Sospeso został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Elina Arsenieva. Nutami głowy są kawa, galbanum i neroli; nutami serca są tulipan i konwalia; nutami bazy są tytoń, kadzidło, labdanum, piżmo, himalajski cedr i paczula.

Kawa Galbanum Neroli

Tulipan Konwalia

Tytoń Kadzidło Labdanum Piżmo Himalajski cedr Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tempo Sospeso by Art Deco Perfumes.

Tempo Sospeso Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Art Deco Perfumes Tempo Sospeso, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Art Deco Perfumes Tempo Sospeso, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tempo Sospeso marki Art Deco Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tempo Sospeso marki Art Deco Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Hermes Voyage d`Hermes Sonoma Scent Studio Egyptian Musk Calvin Klein CK One Summer 2005 D`Orsay Le Nomade Liz Claiborne Graphite Blue by Realities L`Erbolario Musk Comptoir Sud Pacifique Vetyver Haiti Davidoff Good Life CoSTUME NATIONAL 21 Bond No 9 Andy Warhol Silver Factory Tommy Hilfiger Tommy 10 Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Man