Marki » A » aromatyczne « Grupy

Panax Ginseng Art Deco Perfumes dla mężczyzn

dymny
skórzany
ziołowy

Panax Ginseng marki Art Deco Perfumes to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Panax Ginseng został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Elina Arsenieva. Nutę głowy stanowi galbanum; nutami serca są zielony nard, nard (jatamansi) i indyjski lotos; nutami bazy są kastoreum, mirra i paczula.

Galbanum

Zielony nard Nard (jatamansi) Indyjski lotos

Kastoreum Mirra Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Panax Ginseng by Art Deco Perfumes.

Panax Ginseng Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Art Deco Perfumes Panax Ginseng, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Art Deco Perfumes Panax Ginseng, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Panax Ginseng marki Art Deco Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Panax Ginseng marki Art Deco Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Banana Republic Slate Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Pour Homme 2008 Caron Pour Un Homme de Caron Etienne Aigner Aigner Black Icedrops for Men Mary Kay Domain Aubusson Aubusson Man in Blue Fragrances of Ireland Inis Givenchy Very Irresistible Fresh Attitude Summer Sorbet Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Vetyver & Bergamot GianMarco Venturi Trybe DSH Perfumes Blue-Green: Arnica Yves Rocher Samarkande