Marki » A » kwiatowe « Grupy

Lady Macbeth Art Deco Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Lady Macbeth Art Deco Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Lady Macbeth marki Art Deco Perfumes to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Lady Macbeth został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Elina Arsenieva. Nutę głowy stanowi gorzki migdał; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, irys i drzewo różane; nutami bazy są piżmo, paczula, drzewo gwajakowe i drzewo sandałowe.

Gorzki migdał

Jaśmin Ylang-ylang Irys Drzewo różane

Piżmo Paczula Drzewo gwajakowe Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lady Macbeth by Art Deco Perfumes.

Lady Macbeth Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Art Deco Perfumes Lady Macbeth, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Art Deco Perfumes Lady Macbeth, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lady Macbeth marki Art Deco Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lady Macbeth marki Art Deco Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Premier jour Romeo Gigli Romeo di Romeo Gigli Vera Wang Vera Wang Guerlain Cruel Gardenia Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Rose Yves Rocher Nuit d`Orchidee Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps Egofacto Poopoo Pidoo Antica Farmacista Magnolia, Orchid & Mimosa Tsi-La Organic Ilang Ilang Yardley Heritage Collection: Orange Blossom L`Occitane en Provence Fleur Cherie