Marki » A » kwiatowe « Grupy

Lady Macbeth Art Deco Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Lady Macbeth Art Deco Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Lady Macbeth marki Art Deco Perfumes to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Lady Macbeth został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Elina Arsenieva. Nutę głowy stanowi gorzki migdał; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, irys i drzewo różane; nutami bazy są piżmo, paczula, drzewo gwajakowe i drzewo sandałowe.

Gorzki migdał

Jaśmin Ylang-ylang Irys Drzewo różane

Piżmo Paczula Drzewo gwajakowe Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lady Macbeth by Art Deco Perfumes.

Lady Macbeth Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Art Deco Perfumes Lady Macbeth, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Art Deco Perfumes Lady Macbeth, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lady Macbeth marki Art Deco Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lady Macbeth marki Art Deco Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jacomo Paradox HRH Princess Elizabeth E Giorgio Armani Armani Code Elixir Pierre Cardin Tristan The Body Shop Lotus Petal Guerlain Secret Intention Bill Blass Couture 6 Aftelier Lumiere Nina Ricci Capricci Nicolai Parfumeur Createur Odalisque Prada Infusion de Tubereuse Loriblu Sensual Seduction Woman