Marki » A » kwiatowe « Grupy

Jasmin Art Deco Perfumes dla kobiet

Jasmin Art Deco Perfumes dla kobiet

Jasmin marki Art Deco Perfumes to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Jasmin został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Elina Arsenieva. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, neroli, wanilia, róża, piżmo, kadzidło i kwiat pomarańczy.

Jaśmin Neroli Wanilia Róża Piżmo Kadzidło Kwiat pomarańczy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jasmin by Art Deco Perfumes.

Jasmin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Art Deco Perfumes Jasmin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Art Deco Perfumes Jasmin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jasmin marki Art Deco Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jasmin marki Art Deco Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Premier jour Oscar de la Renta Oscar Pink Lily Oriflame Divine Cartier Panthere de Cartier Eau Legere Roger & Gallet Rose Bond No 9 Park Avenue Creed 2000 Fleurs Chanel Les Exclusifs de Chanel Beige Perfumer`s Workshop Samba Star The Healing Garden Pure Joy Guerlain Aroma Allegoria Aromaparfum Apaisant Krigler Chateau Krigler