Marki » A » kwiatowe « Grupy

Arrogance pour Femme Arrogance dla kobiet

Arrogance pour Femme Arrogance dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Arrogance pour Femme Arrogance dla kobiet Zdjęcia

Arrogance pour Femme marki Arrogance to kwiatowe perfumy dla kobiet. Arrogance pour Femme został wydany w 1982 roku. Nutami głowy są pomarańcza, bergamotka i biała lilia; nutami serca są jaśmin, róża i kwiat pomarańczy; nutami bazy są piżmo, cedr i mech dębowy.

Pomarańcza Bergamotka Biała lilia

Jaśmin Róża Kwiat pomarańczy

Piżmo Cedr mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Arrogance pour Femme by Arrogance.

Arrogance pour Femme Recenzje Perfum

magdulenka
magdulenka

Arrogance pour Femme - opowiada historię 'olbrzymów'.
W pokoleniu pierwszym: aldehydowa burza krzycząca glośno zielonymi nutami, mydlana bergamota i lilia o wielkich kielichach, osypująca gdzie popadnie przeraźliwie pomarańczowy pył.
Pokolenie drugie: zakopany głęboko korzeń irysa, róża wraz z całym krzakiem w duecie ze skórzanym jaśminem, a za nimi skradający się cień gorzkawego neroli.
Pokolenie trzecie: mech dębowy - mocarny, suchy, ziemisty, i cedr - który był ogromnym drzewem drapiącym chmury, a nie trocinami w tartaku, i na koniec piżmo, zwierzęce, nieczyste.....
Rodzina drapieżna ale arcykobieca, nie zaprzeczająca jednak męskiemu pierwiastkowi wśród swoich gigantów. Niełatwa. Arogancka.
I piękna.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arrogance Arrogance pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arrogance Arrogance pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Arrogance pour Femme marki Arrogance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Arrogance pour Femme marki Arrogance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Private Collection Tuberose Gardenia Marc Jacobs Blush Intense Giorgio Beverly Hills Giorgio Aire L`Occitane en Provence Notre Flore Myrte Jil Sander Style Summer Paul Sebastian Casual Jardin de France Eau nacree Donna Karan DKNY Be Delicious Fresh Blossom Ulric de Varens Varens Original French Sweets Chloe Chloe Eau de Parfum Intense La Bouquetiere Iris Du Ciel Lush Orange Blossom