Marki » A » kwiatowo - zielone « Grupy

Arrogance pour Elle Arrogance dla kobiet

Arrogance pour Elle Arrogance dla kobiet

Arrogance pour Elle marki Arrogance to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Arrogance pour Elle został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, różowy pieprz, sycylijska mandarynka i bergamotka; nutami serca są piwonia, tuberoza, irys i róża bułgarska; nutami bazy są piżmo, wanilia i cedr.

Kwiat pomarańczy Różowy pieprz Sycylijska mandarynka Bergamotka

Piwonia Tuberoza Irys Róża bułgarska

Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Arrogance pour Elle by Arrogance.

Arrogance pour Elle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arrogance Arrogance pour Elle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arrogance Arrogance pour Elle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Arrogance pour Elle marki Arrogance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Arrogance pour Elle marki Arrogance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Kenzo Parfum d`Ete Carolina Herrera AquaFlore Annick Goutal Le Chevrefeuille Police Wings Femme Jacomo Silences Alfred Sung Paradise Christian Dior Remember Me Esteban Passion Bresil Philosophy Pure Grace M∙A∙C MAC Creation Hue Bronnley Orchid Omnia Profumi Onice