Marki » A » drzewno - przyprawowe « Grupy

Arrogance Pour Homme Arrogance dla mężczyzn

Arrogance Pour Homme Arrogance dla mężczyzn

Mam: 4 Chcę: 1

Arrogance Pour Homme marki Arrogance to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Arrogance Pour Homme został wydany w 1982 roku. Nutami głowy są bergamotka, lawenda i pieprz; nutami serca są tytoń, geranium, cedr i miód; nutami bazy są ambra, mech dębowy, wetyweria, paczula i labdanum.

Bergamotka Lawenda Pieprz

Tytoń Geranium Cedr Miód

Ambra Mech dębowy Wetyweria Paczula Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Arrogance Pour Homme by Arrogance.

Givenchy Gentleman
Original

Arrogance Pour Homme Recenzje Perfum

cadzio
cadzio

Mam, mam, ludzie z Marsa, mam!
Używam i całkiem, całkiem, nie powiem..
Z pewnością jest to retro 70-80, a nawiązanie do przebojowego Chanel- Amnezjusz jest naturalne (niem: ja, naturlich!)
Sporo tu zgniłych ziemniaków z oczkami nie do wydłubania, czarnych, mięsistych pająków- Tegenaria domestica, gnoju piwnicznego w postaci paczuli, plus innego zielska z domowych upraw, miodzia w słojach i machorki ususzonej uczciwie na poddaszu, w okowach pieprzonego pieprzu.. Trwałość majorowa!. Propozycja na żołnierską jesień, dla wampira weselnego lub Quasimodo z odrażającym pyskiem u buzi, w szarawej jesionce z trąbiastymi rękawami!
Zapach może nie wybitny, ale warty chwili uwagi, a dzięki korzystnej cenie, zachęca.

Trup poleca!

Ale o co chodzi?! ;)

Mr. Orgrind
Mr. Orgrind

Paczula z lawendą i pieprzem wylana na czarrrrrną jak nowojorska noc ramoneskę... Zapach słodkawy, ale ostry jak brzytwa. Trwałość spokojnie 8 godzin. Otwarcie potężne, później bliżej skóry. Bardzo, bardzo lubię.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arrogance Arrogance Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arrogance Arrogance Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Arrogance Pour Homme marki Arrogance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Arrogance Pour Homme marki Arrogance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Antaeus Cerruti 1881 Men Guerlain Vetiver Mirato Malizia Uomo Vetyver Givenchy Givenchy Gentleman Azzaro Azzaro pour Homme Davidoff Zino Davidoff Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Guerlain Vetiver Cacharel Cacharel Pour Homme Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Yves Saint Laurent Kouros Chanel Egoiste Hermes Terre d'Hermes Chevignon Chevignon For Men Boucheron Boucheron Brut Parfums Prestige Brut Hugo Boss Boss Number One Aramis Aramis Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée