Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Arrogance Poudre Pour Femme Arrogance dla kobiet

Arrogance Poudre Pour Femme Arrogance dla kobiet

Arrogance Poudre Pour Femme marki Arrogance to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Arrogance Poudre Pour Femme został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są bergamotka, liczi i różowy pieprz; nutami serca są ryż, fiołek, nuty pudrowe i ambrette (piżmo ambrowe); nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr i piżmo.

Bergamotka Liczi Różowy pieprz

Ryż Fiołek Nuty pudrowe Ambrette (piżmo ambrowe)

Drzewo sandałowe Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Arrogance Poudre Pour Femme by Arrogance.

Arrogance Poudre Pour Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arrogance Arrogance Poudre Pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arrogance Arrogance Poudre Pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Arrogance Poudre Pour Femme marki Arrogance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Arrogance Poudre Pour Femme marki Arrogance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Kate Moss Kate Police Eyes For You Tom Ford Purple Patchouli Rance 1795 D'Erje Boucheron B Anamor All That Matters Alyssa Ashley White Musk Bruno Acampora Sballo Sergio Tacchini Precious Pink Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 7 Morris Gocce Gocce di Napoleon M. Micallef Jewel