Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Arrogance Passion Arrogance dla kobiet

Arrogance Passion Arrogance dla kobiet

Arrogance Passion Arrogance dla kobiet Zdjęcia Arrogance Passion Arrogance dla kobiet Zdjęcia Arrogance Passion Arrogance dla kobiet Zdjęcia

Arrogance Passion marki Arrogance to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Arrogance Passion został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są mandarynka, jaśmin i kwiat pomarańczy; nutami serca są tuberoza, goździk (przyprawa) i heliotrop; nutami bazy są drzewo kaszmirowe, ambra i cedr.

Mandarynka Jaśmin Kwiat pomarańczy

Tuberoza Goździk (przyprawa) Heliotrop

Drzewo kaszmirowe Ambra Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Arrogance Passion by Arrogance.

Arrogance Passion Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arrogance Arrogance Passion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arrogance Arrogance Passion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Arrogance Passion marki Arrogance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Arrogance Passion marki Arrogance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein CK IN2U for Her Mariah Carey M Donna Karan DKNY Delicious Night Chantecaille Frangipane Etat Libre d`Orange Don`t Get Me Wrong Baby Chiara Boni Tango Alfred Sung Encore Coty Vanilla Fields Winter Humiecki & Graef Clemency DSH Perfumes Cielle Yves Rocher Shafali Fleur Rare Juliet Stewart Juliet