Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Arrogance Mix Vaniglia, Papaya Arrogance dla kobiet

Arrogance Mix Vaniglia, Papaya Arrogance dla kobiet

tropikalny
Arrogance Mix Vaniglia, Papaya Arrogance dla kobiet Zdjęcia

Arrogance Mix Vaniglia, Papaya marki Arrogance to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Arrogance Mix Vaniglia, Papaya został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są papaja i mandarynka; nutami serca są piwonia i liść czarnej porzeczki; nutami bazy są wanilia i białe piżmo.

Papaja Mandarynka

Piwonia Liść czarnej porzeczki

Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Arrogance Mix Vaniglia, Papaya by Arrogance.

Arrogance Mix Vaniglia, Papaya Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arrogance Arrogance Mix Vaniglia, Papaya, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arrogance Arrogance Mix Vaniglia, Papaya, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Arrogance Mix Vaniglia, Papaya marki Arrogance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Arrogance Mix Vaniglia, Papaya marki Arrogance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Parfum des Merveilles Masaki Matsushima Suu La Collina Toscana La Collina Toscana Poppy of Cliffs Novae Plus Pink Minou Collistar Benessere dei Sensi Fragonard Miranda Giorgio Beverly Hills Red Floris China Rose Boadicea the Victorious Exotic Corine de Farme Samoa Accessorize Accessorize Playboy Play It Spicy