Marki » A » cytrusowo - gourmand « Grupy

Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela Arrogance dla kobiet

Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela Arrogance dla kobiet

Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela Arrogance dla kobiet Zdjęcia

Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela marki Arrogance to cytrusowo - gourmand perfumy dla kobiet. Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są grejpfrut i kumkwat; nutami serca są osmantus i jabłko; nutami bazy są białe piżmo i wanilia.

Grejpfrut Kumkwat

Osmantus Jabłko

Białe piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela by Arrogance.

Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arrogance Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arrogance Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela marki Arrogance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela marki Arrogance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - gourmand
Bath and Body Works Coconut Lime Verbena Lavanila Laboratories Vanilla Grapefruit Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2002 Demeter Fragrance Orange Cream Pop So...? So...? Jeanne Arthes Smiley Parfume de Vanille Mandarin Vanilla Laurence Dumont Eau de Cologne - Vanilla Payard Bergamot Truffle Ebba Los Angeles By Sand Black Phoenix Alchemy Lab ASP Viper Snake Oil Yves Rocher Fruits de Noel Orange & Chocolat