Marki » A » kwiatowe « Grupy

Arrogance Mix Melograno, Vite Arrogance dla kobiet

Arrogance Mix Melograno, Vite Arrogance dla kobiet

Arrogance Mix Melograno, Vite marki Arrogance to kwiatowe perfumy dla kobiet. Arrogance Mix Melograno, Vite został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka i winogrona; nutami serca są granat i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe i wanilia.

Czarna porzeczka Winogrona

Granat Jaśmin

Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Arrogance Mix Melograno, Vite by Arrogance.

Arrogance Mix Melograno, Vite Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arrogance Arrogance Mix Melograno, Vite, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arrogance Arrogance Mix Melograno, Vite, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Arrogance Mix Melograno, Vite marki Arrogance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Arrogance Mix Melograno, Vite marki Arrogance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Caron Violette Precieuse Aroma M Geisha Nobara-Cha Lucienne Von Doz Lucienne Stella McCartney Stella Sheer 2009 Guerlain Aqua Allegoria Lavande Velours Lord`s Jester Anthea Bronnley Lily of the Valley Washington Tremlett Neroli Absolute Il Profvmo Vent de Jasmin Calvin Klein Eternity Summer 2010 REN Rosa Maya Montale So Flowers