Marki » A » cytrusowo - gourmand « Grupy

Arrogance Mix Lime, Zucchero Arrogance dla kobiet

Arrogance Mix Lime, Zucchero Arrogance dla kobiet

lekko korzenny
orzechowy

Arrogance Mix Lime, Zucchero marki Arrogance to cytrusowo - gourmand perfumy dla kobiet. Arrogance Mix Lime, Zucchero został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są lima i anyż gwiazdkowaty; nutami serca są orzech laskowy i róża; nutami bazy są cukier i piżmo.

Lima Anyż gwiazdkowaty

Orzech laskowy Róża

Cukier Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Arrogance Mix Lime, Zucchero by Arrogance.

Arrogance Mix Lime, Zucchero Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arrogance Arrogance Mix Lime, Zucchero, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arrogance Arrogance Mix Lime, Zucchero, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Arrogance Mix Lime, Zucchero marki Arrogance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Arrogance Mix Lime, Zucchero marki Arrogance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - gourmand
L`Occitane en Provence Miel & Citron (Honey & Lemon) Arrogance Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2002 Smell Bent Blimey, Limey! Demeter Fragrance Pink Lemonade Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 4: L'Orangerie So...? So...? Laurence Dumont Eau de Cologne - Vanilla Farmacia SS. Annunziata Perla Ebba Los Angeles By Sand ID Parfums Jardin de Sicile Des Filles a la Vanille Quelqu'un m'a dit Je T'aime