Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Arrogance Les Perfumes Heliotrophine Arrogance dla kobiet

Arrogance Les Perfumes Heliotrophine Arrogance dla kobiet

Arrogance Les Perfumes Heliotrophine marki Arrogance to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Arrogance Les Perfumes Heliotrophine został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są pomarańcza, liść czarnej porzeczki, bluszcz i tangeryna; nutami serca są jaśmin, heliotrop, fiołek i brzoskwinia; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia i ambra.

Pomarańcza Liść czarnej porzeczki Bluszcz Tangeryna

Jaśmin Heliotrop Fiołek Brzoskwinia

Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Arrogance Les Perfumes Heliotrophine by Arrogance.

Arrogance Les Perfumes Heliotrophine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arrogance Arrogance Les Perfumes Heliotrophine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arrogance Arrogance Les Perfumes Heliotrophine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Arrogance Les Perfumes Heliotrophine marki Arrogance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Arrogance Les Perfumes Heliotrophine marki Arrogance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Slava Zaitsev Maroussia Rance 1795 Rouge La Maison de la Vanille Vanille Fleurie de Tahiti Amouage Amouage Lyric Woman La Perla Charme Lace Collection Christian Lacroix C`est La Vie Roxana Illuminated Perfume Lyra Orlane Autour du Coquelicot Avon Soft Musk Detaille Alizee Tesori d`Oriente Marrakech Ibisco E Pepe Rosa Boucheron Boucheron Femme Baccarat Limited Edition