Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Arrogance Les Perfumes Heliotrophine Arrogance dla kobiet

Arrogance Les Perfumes Heliotrophine Arrogance dla kobiet

Arrogance Les Perfumes Heliotrophine marki Arrogance to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Arrogance Les Perfumes Heliotrophine został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są pomarańcza, liść czarnej porzeczki, bluszcz i tangeryna; nutami serca są jaśmin, heliotrop, fiołek i brzoskwinia; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia i ambra.

Pomarańcza Liść czarnej porzeczki Bluszcz Tangeryna

Jaśmin Heliotrop Fiołek Brzoskwinia

Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Arrogance Les Perfumes Heliotrophine by Arrogance.

Arrogance Les Perfumes Heliotrophine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arrogance Arrogance Les Perfumes Heliotrophine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arrogance Arrogance Les Perfumes Heliotrophine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Arrogance Les Perfumes Heliotrophine marki Arrogance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Arrogance Les Perfumes Heliotrophine marki Arrogance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Obsession Night Woman Antonio Banderas Spirit for Woman Al-Rehab Balkis Bijan Bijan With a Twist Corday Toujours Moi Coty Wild Musk Chanel Les Exclusifs de Chanel Cuir de Russie Joaquin Cortes 24k Woman Rasasi Al Taif Carven Variations Anne Klein Anne Klein 2 Jean Paul Gaultier Classique Charm Edition