Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Fleur de Louis Arquiste dla kobiet

Fleur de Louis Arquiste dla kobiet

Fleur de Louis Arquiste dla kobiet Zdjęcia Fleur de Louis Arquiste dla kobiet Zdjęcia

Fleur de Louis marki Arquiste to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Fleur de Louis został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rodrigo Flores-Roux. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, cedr virginia, irys, sosna i róża.

Irys Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Cedr Virginia Irys Sosna Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur de Louis by Arquiste.

Fleur de Louis Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arquiste Fleur de Louis, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arquiste Fleur de Louis, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur de Louis marki Arquiste. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur de Louis marki Arquiste reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lanvin Rumeur Valentino V ID Parfums Ame Toscane Givenchy Les Parfums Mythiques - Le De Givenchy Jil Sander Pure Intense Giorgio Armani Armani Code Summer pour Femme Pink Room Parfum Pour Toi Bruno Acampora Musc Jesus Del Pozo On El Sarantis B.U. Blossom Ava Luxe Nude Musk InStyle Sex in The City Seduce