Marki » A » orientalno - przyprawowe « Grupy

Geisha Rouge Aroma M dla kobiet

Geisha Rouge Aroma M dla kobiet

cynamonowy
lekko korzenny

Geisha Rouge marki Aroma M to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Geisha Rouge został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maria McElroy. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, goździk (przyprawa), cynamon, kadzidło, fasolka tonka, wanilia, tytoń i anyż gwiazdkowaty.

Drzewo sandałowe Goździk (przyprawa) Cynamon Kadzidło Fasolka tonka Wanilia Tytoń Anyż gwiazdkowaty

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Geisha Rouge by Aroma M.

L'Eau

Geisha Rouge Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aroma M Geisha Rouge, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aroma M Geisha Rouge, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Geisha Rouge marki Aroma M. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Geisha Rouge marki Aroma M reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Hugo Boss Boss Intense Shimmer Edition Gucci Gucci Eau de Parfum Avon Black Suede Touch Tom Ford Tobacco Vanille Penhaligon`s Endymion Sahlini Parfums Femininde Roxana Illuminated Perfume Botanical Perfume devoted to Peace, 1st edition Calvin Klein ck IN2U Heat Him DSH Perfumes Oeillets Rouges (Red Carnations) CB I Hate Perfume AmBrosius Yves Rocher Eryo Black Phoenix Alchemy Lab The Curator