Marki » A » orientalno - przyprawowe « Grupy

Geisha Rouge Aroma M dla kobiet

Geisha Rouge Aroma M dla kobiet

cynamonowy
lekko korzenny

Geisha Rouge marki Aroma M to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Geisha Rouge został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maria McElroy. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, goździk (przyprawa), cynamon, kadzidło, fasolka tonka, wanilia, tytoń i anyż gwiazdkowaty.

Drzewo sandałowe Goździk (przyprawa) Cynamon Kadzidło Fasolka tonka Wanilia Tytoń Anyż gwiazdkowaty

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Geisha Rouge by Aroma M.

L'Eau

Geisha Rouge Recenzje Perfum

Geisha Rouge by Aroma M 4.33 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aroma M Geisha Rouge, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aroma M Geisha Rouge, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Geisha Rouge marki Aroma M. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Geisha Rouge marki Aroma M reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Hugo Boss Hugo Dark Blue Monotheme Fine Fragrances Venezia Pure Cacao Yves Saint Laurent Opium Orient Extreme Montana Just Me Penhaligon`s Malabah Penhaligon`s Elixir Ted Baker XO Extraordinary for Men La Maison de la Vanille Moai Fiorucci Pin Up I M Spicy Avon U by Ungaro Fever for Him By Bobo Dinner Memo Manoa