Marki » A » orientalne « Grupy

Geisha Noire Aroma M dla kobiet

Geisha Noire Aroma M dla kobiet

Mam: 1

Geisha Noire Aroma M dla kobiet Zdjęcia Geisha Noire Aroma M dla kobiet Zdjęcia Geisha Noire Aroma M dla kobiet Zdjęcia

Geisha Noire marki Aroma M to orientalne perfumy dla kobiet. Geisha Noire został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maria McElroy. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, fasolka tonka, czarna ambra i wanilia.

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Czarna ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Geisha Noire by Aroma M.

Geisha Noire Recenzje Perfum

Geisha Noire by Aroma M 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aroma M Geisha Noire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aroma M Geisha Noire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Geisha Noire marki Aroma M. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Geisha Noire marki Aroma M reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
L`Occitane en Provence Eau de Vanilliers Mariella Burani Mariella Burani Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Crystal Woman Diptyque L'Eau Paul & Joe Bleu Nez a Nez Vanithe Fendi Theorema Esprit d`Ete Roberta di Camerino Roberta di Camerino Pour Homme Rasasi Muzarkash Des Filles a la Vanille Patchouli Princesse Hippie Ermenegildo Zegna Zegna Forte Lush Black Pearl