Marki » A » kwiatowe « Grupy

Geisha Blanche Aroma M dla kobiet

Geisha Blanche Aroma M dla kobiet

żółtych kwiatów
Geisha Blanche Aroma M dla kobiet Zdjęcia Geisha Blanche Aroma M dla kobiet Zdjęcia

Geisha Blanche marki Aroma M to kwiatowe perfumy dla kobiet. Geisha Blanche został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maria McElroy. Perfumy zawierają takie składniki, jak liczi, hiacynt, jaśmin i ylang-ylang.

Liczi Hiacynt Jaśmin Ylang-ylang

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Geisha Blanche by Aroma M.

Geisha Blanche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aroma M Geisha Blanche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aroma M Geisha Blanche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Geisha Blanche marki Aroma M. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Geisha Blanche marki Aroma M reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Sensi White Notes Balenciaga Talisman eau Transparente Jo Malone Tuberose Givenchy Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang Nicolai Parfumeur Createur Sacrebleu Jesus Del Pozo On Ella Mona di Orio Jabu Hermes Caleche Fleurs de Mediterranee Red Flower Organic Perfume Champa DSH Perfumes Tubereuse mark. mark Sophistique Ebba Los Angeles Miss Alex