Marki » A » kwiatowe « Grupy

Camellia Aroma M dla kobiet i mężczyzn

Camellia Aroma M dla kobiet i mężczyzn

dymny
Camellia Aroma M dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Camellia marki Aroma M to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Camellia został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maria McElroy. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, gardenia, neroli, geranium, róża, olibanum i kamelia.

Jaśmin Gardenia Neroli Geranium Róża Olibanum Kamelia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Camellia by Aroma M.

Camellia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aroma M Camellia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aroma M Camellia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Camellia marki Aroma M. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Camellia marki Aroma M reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Claire de Nilang Avon Pur Blanca Benetton Benetton Pure Sport Women Mariella Burani MB Mary Kay Elige Dorin Un Air de Damas Fullah Arrogance Arrogance pour Femme Acca Kappa Glicine Betty Barclay Beautiful Oriflame City Jungle Taylor of London Elegant Rose Lush Orange Blossom