Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Shaman Sport Arno Sorel dla mężczyzn

Shaman Sport Arno Sorel dla mężczyzn

Shaman Sport Arno Sorel dla mężczyzn Zdjęcia

Shaman Sport marki Arno Sorel to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, rozmaryn, galbanum i kardamon; nutami serca są lawenda, geranium i jabłko; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, wanilia i cedr.

Bergamotka Rozmaryn Galbanum Kardamon

Lawenda Geranium Jabłko

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shaman Sport by Arno Sorel.

Shaman Sport Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arno Sorel Shaman Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arno Sorel Shaman Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shaman Sport marki Arno Sorel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shaman Sport marki Arno Sorel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Lalique Lalique Eau de Parfum Homme Limited Edition 2009 Geo. F. Trumper Sandalwood Cologne Fabi Fabi Per Lui Givenchy Givenchy Gentleman Victorinox Swiss Army Swiss Army Altitude Kenneth Cole Kenneth Cole Black for Men Tonatto Profumi Sandalo Per Teti Dorin Un Air de Paris Gentlemen Fragrance Borotalco Acqua di Borotalco s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Man DSQUARED² He Wood Ayala Moriel Bon Zai