Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Shaman Gold Arno Sorel dla mężczyzn

Shaman Gold Arno Sorel dla mężczyzn

ziołowy

Shaman Gold marki Arno Sorel to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są lawenda, dzięgiel i mięta; nutami serca są korzeń irysa, kwiat pomarańczy i cedr; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i piżmo.

Lawenda Dzięgiel Mięta

Korzeń irysa Kwiat pomarańczy Cedr

Drzewo sandałowe Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shaman Gold by Arno Sorel.

Shaman Gold Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arno Sorel Shaman Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arno Sorel Shaman Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shaman Gold marki Arno Sorel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shaman Gold marki Arno Sorel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic Alfred Dunhill Dunhill Pursuit Givenchy Les Parfums Mythiques - Organza Indecence CoSTUME NATIONAL Scent Cartier Must Cartier Pour Homme Essence Karl Lagerfeld Kapsule Woody Herve Leger Herve Leger Manuel Canovas Ballade Verte Avon Bond Girl 007 Forever Smell Bent Sexy Turtleneck Jeanne Arthes Les Lions D'Arthes Men Swiss Arabian Al Waseem