Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Shaman Femme Arno Sorel dla kobiet

Shaman Femme Arno Sorel dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

żółtych kwiatów

Shaman Femme marki Arno Sorel to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są cytryna, pomarańcza, mandarynka, bergamotka i czarna porzeczka; nutami serca są róża, jaśmin, ylang-ylang, brzoskwinia i tuberoza; nutami bazy są drzewo sandałowe, wetyweria, cedr, piżmo, wanilia i ambra.

Cytryna Pomarańcza Mandarynka Bergamotka Czarna porzeczka

Róża Jaśmin Ylang-ylang Brzoskwinia Tuberoza

Drzewo sandałowe Wetyweria Cedr Piżmo Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shaman Femme by Arno Sorel.

Shaman Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arno Sorel Shaman Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arno Sorel Shaman Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shaman Femme marki Arno Sorel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shaman Femme marki Arno Sorel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Tuscany Per Donna Estée Lauder Azuree Pure Alviero Martini Geo Donna Bath and Body Works Fresh Pineapple Leonard Balahe Karl Lagerfeld Kapsule Floriental Ralph Lauren Love Alexandra de Markoff Alexandra Lolita Lempicka Si Lolita Adidas Adidas Floral Dream Fiorucci Amore 14 Red Mazzolari Fleurs d'Oranger