Marki » A » aromatyczno - fougere « Grupy

Shaman Arno Sorel dla mężczyzn

Shaman Arno Sorel dla mężczyzn

Shaman marki Arno Sorel to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są eukaliptus i brazylijska pomarańcza; nutami serca są geranium, cynamon, mięta, gałka muszkatołowa, ylang-ylang i lawenda; nutami bazy są balsam peruwiański, czerwony tymianek, ambra, fasolka tonka i piżmo.

Eukaliptus Brazylijska pomarańcza

Geranium Cynamon Mięta Gałka muszkatołowa Ylang-ylang Lawenda

Balsam peruwiański Czerwony tymianek Ambra Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shaman by Arno Sorel.

Shaman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arno Sorel Shaman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arno Sorel Shaman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shaman marki Arno Sorel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shaman marki Arno Sorel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Diesel Fuel for Life Homme Givenchy Les Parfums Mythiques - Xeryus Avon Avon Essence Bond No 9 Chez Bond Ayala Moriel Gaucho Halston Unbound for Men Odori Spigo Everlast Uppercut Jaguar Jaguar O Boticario Acqua di Colonia Fougere Houbigant Fougere Royale (2010) Eden Classic Mandate