Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sham'n Fashion Arno Sorel dla kobiet

Sham'n Fashion Arno Sorel dla kobiet

Sham'n Fashion marki Arno Sorel to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są cytryna, pomarańcza i mandarynka; nutami serca są róża, jaśmin, fiołek, konwalia, brzoskwinia i Śliwka; nutami bazy są piżmo, paczula, drzewo sandałowe, mech dębowy, benzoes, ambra i wanilia.

Cytryna Pomarańcza Mandarynka

Róża Jaśmin Fiołek Konwalia Brzoskwinia Śliwka

Piżmo Paczula Drzewo sandałowe Mech dębowy Benzoes Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sham'n Fashion by Arno Sorel.

Sham'n Fashion Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arno Sorel Sham'n Fashion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arno Sorel Sham'n Fashion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sham'n Fashion marki Arno Sorel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sham'n Fashion marki Arno Sorel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Byblos Byblos Nina Ricci Les Belles de Ricci Liberty Fizz Ghost Ghost Deep Night Jil Sander Stylessence Pupa Puposhka Alessandro Stiletto Perfume for Legs Gres Cabotine Rose Iceberg Iceberg Van Gils Her Aura Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Fruit Sorbet Detaille Dolcia Dorin Roses des Vents Ouest