Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Sham'n Dream Arno Sorel dla kobiet

Sham'n Dream Arno Sorel dla kobiet

Sham'n Dream marki Arno Sorel to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są cytryna, melon, galbanum, mandarynka i bergamotka; nutami serca są róża, fiołek, heliotrop i konwalia; nutami bazy są piżmo, paczula, mech dębowy, wanilia, drzewo sandałowe i cedr.

Cytryna Melon Galbanum Mandarynka Bergamotka

Róża Fiołek Heliotrop Konwalia

Piżmo Paczula mech dębowy Wanilia Drzewo sandałowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sham'n Dream by Arno Sorel.

Sham'n Dream Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arno Sorel Sham'n Dream, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arno Sorel Sham'n Dream, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sham'n Dream marki Arno Sorel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sham'n Dream marki Arno Sorel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Ange ou Demon Victoria`s Secret Very Sexy (2007) Carolina Herrera CH Al Haramain Perfumes Mubakhar Maliki Calvin Klein Euphoria Crystal Edition Stephanie de Saint-Aignan L`eau Nirique Lolita Lempicka Si Lolita Lalique Cascade Limited Edition 2010 Oriflame Grace Penhaligon`s Night Scented Stock Tesori d`Oriente Marrakech Ibisco E Pepe Rosa Ulric de Varens Indra