Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Julie Passion Arno Sorel dla kobiet

Julie Passion Arno Sorel dla kobiet

Julie Passion marki Arno Sorel to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są gardenia i jaśmin; nutami serca są paczula, frezja i wanilia; nutami bazy są wetyweria i piżmo.

Gardenia Jaśmin

Paczula Frezja Wanilia

Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Julie Passion by Arno Sorel.

Julie Passion Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arno Sorel Julie Passion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arno Sorel Julie Passion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Julie Passion marki Arno Sorel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Julie Passion marki Arno Sorel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Iced Lolita Lempicka Lolita Lempicka Eau de Toilette Divine L'inspiratrice ID Parfums Ame Toscane Tom Ford Purple Patchouli Tommy Bahama Tommy Bahama Hilde Soliani Ti Amo: Tulipano Jean-Louis Scherrer Miss Scherrer Alyssa Ashley Musk Gap Close Kristel Saint Martin Parfum D'Or Dana Tabu Forbidden