Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Homme Arno Sorel dla mężczyzn

Homme Arno Sorel dla mężczyzn

skórzany

Homme marki Arno Sorel to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są czerwone jabłko i mandarynka; nutami serca są skóra i fiołek; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i benzoes.

Czerwone jabłko Mandarynka

Skóra Fiołek

Drzewo sandałowe Wanilia Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Homme by Arno Sorel.

Homme Recenzje Perfum

belor
belor

O ile "Aromatic" jest całkiem udaną kompozycją tej niezbyt znanej "marki", to "Homme" jest całkowitą porażką. Syntetyczne, sztuczne, mdłe - coś okropnego. Trudno to nawet sensownie charakteryzować, bo nie ma w tej wodzie nic co zasługiwało by na taką charakterystykę. Po prostu perfumowe dno.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arno Sorel Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arno Sorel Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Homme marki Arno Sorel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Homme marki Arno Sorel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Calvin Klein Truth Balenciaga Cristobal pour Homme Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Crabtree & Evelyn Sandalwood Dana Ambush original Perfumer`s Workshop Unzipped Woman Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Soivohle Oudh Lacquer Red Flower Organic Perfume Guaiac Arno Sorel Shaman Gold 10 Corso Como 10 Corso Como Thierry Mugler Show Collection A*Men Bracelet de Force