Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Homme Arno Sorel dla mężczyzn

Homme Arno Sorel dla mężczyzn

skórzany

Homme marki Arno Sorel to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są czerwone jabłko i mandarynka; nutami serca są skóra i fiołek; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i benzoes.

Czerwone jabłko Mandarynka

Skóra Fiołek

Drzewo sandałowe Wanilia Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Homme by Arno Sorel.

Homme Recenzje Perfum

belor
belor

O ile "Aromatic" jest całkiem udaną kompozycją tej niezbyt znanej "marki", to "Homme" jest całkowitą porażką. Syntetyczne, sztuczne, mdłe - coś okropnego. Trudno to nawet sensownie charakteryzować, bo nie ma w tej wodzie nic co zasługiwało by na taką charakterystykę. Po prostu perfumowe dno.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arno Sorel Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arno Sorel Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Homme marki Arno Sorel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Homme marki Arno Sorel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Christian Dior Dolce Vita Calvin Klein Obsession for Men Thierry Mugler A*Men Jean Patou Sira des Indes Marc O`Polo Marc O`Polo Midsummer Man Jo Malone Dark Amber & Ginger Lily Geoffrey Beene Grey Flannel Lili Bermuda Cedar Prada Prada Intense Odin 01 Nomad Donna Karan Cashmere Mist Liquid Nude Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (After)