Marki » A » aromatyczno - fougere « Grupy

Deep Ocean Arno Sorel dla mężczyzn

Deep Ocean Arno Sorel dla mężczyzn

Deep Ocean marki Arno Sorel to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są cytryna i bergamotka; nutami serca są szałwia muszkatołowa, galbanum i lawenda; nutami bazy są głóg, mech dębowy i ambra.

Cytryna Bergamotka

Szałwia muszkatołowa Galbanum Lawenda

Głóg Mech dębowy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Deep Ocean by Arno Sorel.

Deep Ocean Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arno Sorel Deep Ocean, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arno Sorel Deep Ocean, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Deep Ocean marki Arno Sorel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Deep Ocean marki Arno Sorel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Jean Paul Gaultier Le Male Stimulating Body Spray 2006 Alfred Sung Sung Homme Avon His Story Guepard Gentleman Guepard Coty Stetson Sierra Faconnable Faconnable Homme Loewe Esencia pour Homme Roxana Illuminated Perfume Vera Luciano Soprani 2 Caesars World Caesars Man Emperor Azzaro Travelling Galimard Flibustier