Marki » A » aromatyczno - fougere « Grupy

Deep Ocean Arno Sorel dla mężczyzn

Deep Ocean Arno Sorel dla mężczyzn

Deep Ocean marki Arno Sorel to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są cytryna i bergamotka; nutami serca są szałwia muszkatołowa, galbanum i lawenda; nutami bazy są głóg, mech dębowy i ambra.

Cytryna Bergamotka

Szałwia muszkatołowa Galbanum Lawenda

Głóg mech dębowy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Deep Ocean by Arno Sorel.

Deep Ocean Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arno Sorel Deep Ocean, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arno Sorel Deep Ocean, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Deep Ocean marki Arno Sorel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Deep Ocean marki Arno Sorel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Ferrari Ferrari Black Mexx Mexx Man Mustang Mustang Blue Diptyque Eau d'Elide La Collina Toscana La Collina Toscana Belvedere Holm Oak Daddy Yankee Daddy Yankee Gabriela Sabatini Wild Wind for Men Loewe Esencia pour Homme Czech & Speake Oxford & Cambridge Ayala Moriel l'Herbe Rouge Adolfo Dominguez Adolfo Dominguez Jeanne Arthes Extreme Limit Rock