Marki » A » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Aromatic Arno Sorel dla mężczyzn

Aromatic Arno Sorel dla mężczyzn

lekko korzenny
ziołowy

Aromatic marki Arno Sorel to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są eukaliptus, lawenda i anyż; nutami serca są kminek, dzięgiel i mech dębowy; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i wanilia.

Eukaliptus Lawenda Anyż

Kminek Dzięgiel Mech dębowy

Drzewo sandałowe Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aromatic by Arno Sorel.

Rochas Man

Aromatic Recenzje Perfum

Piodr
Piodr

Zapach poznany przez przypadek, ale jest przyjemnym zaskoczeniem dla mnie. Typowy gourmand, z bardzo dużym podobieństwem do Rochas Man, z tym że mniej w nim lawendy. I tak jak w Rochas'ie słabo czuję cappuccino, tak tu jest ono dla mnie zdecydowanie wyczuwalne. Idąc dalej w porównania, Arno Sorel Aromatic oferuje zdecydowanie lepsze parametry od RM w wersji z przeźroczystym "sokiem", przez co otula mnie swoim ciepłym zapachem przez cały dzień.

Naprawdę wart poznania, szczególnie że cena jak za tak dobry zapach jest niewielka.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arno Sorel Aromatic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arno Sorel Aromatic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aromatic marki Arno Sorel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aromatic marki Arno Sorel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Hugo Boss Boss Elements Molton Brown Cool Buchu Pal Zileri Lab i-White Boudicca Wode (Paint) Azzaro Pure Cedrat Thymes Moonflower Coty Avatar Roccobarocco Fashion Man Fragonard Mensonge Ana Salazar Silencio Madonna Nudes 1979 Pour Homme Keiko Mecheri Paname