Marki » A » drzewno - wodne « Grupy

L’Eau Pour Homme Armand Basi dla mężczyzn

L’Eau Pour Homme Armand Basi dla mężczyzn

L’Eau Pour Homme Armand Basi dla mężczyzn Zdjęcia

L’Eau Pour Homme marki Armand Basi to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. L’Eau Pour Homme został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, bambus, gałka muszkatołowa, kardamon, bergamotka i cyprys.

Paczula Bambus Gałka muszkatołowa Kardamon Bergamotka Cyprys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L’Eau Pour Homme by Armand Basi.

L’Eau Pour Homme Recenzje Perfum

yhmmma
yhmmma

Typowo letni zapach. Miałem go w odlewce i całą zużyłem. Generalnie zapach jest bardzo podobny do Azzaro Chrome - ale tańszy. W cenie ok. 60 zł otrzymujemy 125 ml tego pachnidła - jak dla nie wymagającego użytkownika - od tak żeby ładnie pachnieć - nada się idealnie. Ja dając ok. 7-8 chmur czułem go wyraźnie przez ok. 6 h. Jest zielono, świeżo - czego chcieć więcej. Za tą cenę jest dobrze, ale nie kupiłbym całej flaszki.

Jakub1965
Jakub1965

Francis Kurkidjan wpadł na lunch do gabinetu Maestro Armanda Basi i w przerwie miłej konwersacji stworzył to dziełko.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Armand Basi L’Eau Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Armand Basi L’Eau Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L’Eau Pour Homme marki Armand Basi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L’Eau Pour Homme marki Armand Basi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Moschino Uomo? Prada Infusion d`Homme Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle L`Occitane en Provence Eau des Baux Kenzo Kenzo pour Homme Gucci Gucci Pour Homme II Yves Saint Laurent L'Homme Gucci Gucci pour Homme Oscar de la Renta Oscar for Men Alfred Dunhill Icon S.T. Dupont Passenger for Men S.T. Dupont S.T. Dupont pour Homme Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Men Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Prada Prada Amber Pour Homme Intense Givenchy Very Irresistible for men Bentley Bentley For Men Absolute Cartier Declaration Essence DSQUARED² He Wood Rocky Mountain Wood