Marki » A » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Happy in Red Armand Basi dla kobiet

Happy in Red Armand Basi dla kobiet

lekko korzenny
Happy in Red Armand Basi dla kobiet Zdjęcia Happy in Red Armand Basi dla kobiet Zdjęcia

Happy in Red marki Armand Basi to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Happy in Red został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sylvie Fischer. Nutami głowy są cytryna, mandarynka i różowy pieprz; nutami serca są hiacynt, jaśmin i irys; nutami bazy są wetyweria, paczula i białe piżmo.

Cytryna Mandarynka Różowy pieprz

Hiacynt Jaśmin Irys

Wetyweria Paczula Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Happy in Red by Armand Basi.

Happy in Red Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Armand Basi Happy in Red, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Armand Basi Happy in Red, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Happy in Red marki Armand Basi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Happy in Red marki Armand Basi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Clinique Aromatics Elixir Escada Escada 2005 Pierre Balmain Ivoire de Balmain Sonoma Scent Studio Jour Ensoleille Marilyn Miglin Mystic Betty Barclay Amazing Love David & Victoria Beckham Signature Story for Her DSH Perfumes Feuilles (Leaves) Jessica Simpson Fancy Nights I Santi Via Veneto Brut Parfums Prestige Audace Brut Parfums Prestige Aphrodisia