Marki » A » drzewne « Grupy

Basi Homme Armand Basi dla mężczyzn

Basi Homme Armand Basi dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

Basi Homme Armand Basi dla mężczyzn Zdjęcia

Basi Homme marki Armand Basi to drzewne perfumy dla mężczyzn. Basi Homme został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Pierre Bethouart. Nutami głowy są lawenda, cynamon i kardamon; nutami serca są gałka muszkatołowa, kadzidło, fasolka tonka, bez i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, wanilia i cedr.

Lawenda Cynamon Kardamon

Gałka muszkatołowa Kadzidło Fasolka tonka Bez Konwalia

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Basi Homme by Armand Basi.

Basi Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Armand Basi Basi Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Armand Basi Basi Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Basi Homme marki Armand Basi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Basi Homme marki Armand Basi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Givenchy Eau de Vetyver Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer Kenneth Cole Signature Etro Vetiver Zara Sandalo Patyka Boise Xerjoff Homme Caron L`Anarchiste Oriflame Eclat for Men Maison Francis Kurkdjian Trianon Palace Versailles Alyssa Ashley Essence de Patchouli Anicka Yi & Maggie Peng Shigenobu Twilight