Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Skin Couture Classic Armaf dla kobiet

Skin Couture Classic Armaf dla kobiet

Skin Couture Classic marki Armaf to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są czarna porzeczka, czerwona pomarańcza, cytrusy i malina; nutami serca są wiciokrzew, osmantus i magnolia; nutami bazy są drzewo kaszmirowe, ambra i piżmo.

Czarna porzeczka Czerwona pomarańcza Cytrusy Malina

Wiciokrzew Osmantus Magnolia

Drzewo kaszmirowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Skin Couture Classic by Armaf.

Skin Couture Classic Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Armaf Skin Couture Classic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Armaf Skin Couture Classic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Skin Couture Classic marki Armaf. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Skin Couture Classic marki Armaf reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Must II Chopard Wish Pink Diamond Chaumet Chaumet L'eau Donna Karan DKNY Lancome Aroma Sun Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Turqouise Avon Urban Flowers London Lancome Tresor Sheer Fragrance Tocca Aqua Profumata Salina Thymes Red Cherie Victoria`s Secret Endless Love Princesse Marina De Bourbon Dynastie Mademoiselle