Marki » A » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Frankie Ariana Grande dla kobiet i mężczyzn

Frankie Ariana Grande dla kobiet i mężczyzn

Frankie marki Ariana Grande to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Frankie został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są różowy pieprz, gruszka i morela; nutami serca są dzika orchidea i cedr; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i cukier.

Różowy pieprz Gruszka Morela

Dzika orchidea Cedr

Drzewo sandałowe Piżmo Cukier

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Frankie by Ariana Grande.

Frankie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ariana Grande Frankie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ariana Grande Frankie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Frankie marki Ariana Grande. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Frankie marki Ariana Grande reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
mark. mark Jewel Chi Miss Chi Miller Harris Coeur d`Ete Alain Delon Samourai Woman Love Gold Anya`s Garden Star Flower Koto Parfums Hello Kitty Woman Yves Rocher FlowerParty Susanne Lang Sula Vixen Playering Set O Boticario Egeo Dolce Gres Caline Sweet Appeal Jeanne Arthes Amore Mio Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris