Marki » A » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Frankie Ariana Grande dla kobiet i mężczyzn

Frankie Ariana Grande dla kobiet i mężczyzn

Frankie marki Ariana Grande to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Frankie został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są różowy pieprz, gruszka i morela; nutami serca są dzika orchidea i cedr; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i cukier.

Różowy pieprz Gruszka Morela

Dzika orchidea Cedr

Drzewo sandałowe Piżmo Cukier

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Frankie by Ariana Grande.

Frankie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ariana Grande Frankie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ariana Grande Frankie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Frankie marki Ariana Grande. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Frankie marki Ariana Grande reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Annick Goutal Eau De Charlotte Juicy Couture Viva la Juicy Britney Spears Hidden Fantasy Giorgio Beverly Hills Red 2 Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LEI Hawaiian Vanilla Boadicea the Victorious Intense Sarantis B.U. Fantasy Ulric de Varens Ottomane Farmacia SS. Annunziata Chia Sprezzatura 751 Amori Erranti Bath and Body Works Forever Sunshine Molinard 1849 Collection Iles D'Or