Marki » A » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Ari Ariana Grande dla kobiet

Mam: 8 Chcę: 10 Ukochany zapach: 1

Ari Ariana Grande dla kobiet Filmy Ari Ariana Grande dla kobiet Filmy
Ari Ariana Grande dla kobiet Zdjęcia

Ari marki Ariana Grande to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Ari został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są gruszka, grejpfrut i malina; nutami serca są konwalia, róża i kwiat wanilii; nutami bazy są piżmo, nuty drzewne i pianka marshmallow.

Gruszka Grejpfrut Malina

Konwalia Róża Kwiat wanilii

Piżmo Nuty drzewne Pianka marshmallow

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ari by Ariana Grande.

Poison Girl
Our Moment
Like an Unforgettable Kiss
Touch of Woman

Ari Recenzje Perfum

Magdaamus
Magdaamus

Bardzo przyjemna kompozycja. Perfumy są bardzo słodkie, ale jednocześnie nieprzytlaczajace, na samym początku wręcz świeże. Po około dwóch godzinach słodycz ulatnia się i pozostaja cieplutkie, przynajmniej na mnie. Trwałość około 4-5 godzin. W sam raz na zimę dla młodych miłośniczek lekkich, wręcz jadalnych słodkości.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ariana Grande Ari, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ariana Grande Ari, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ari marki Ariana Grande. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ari marki Ariana Grande reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rihanna Rebelle Christian Dior Miss Dior (new) Christian Dior Poison Girl Christian Dior Miss Dior Eau De Toilette Lancome La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Intense Britney Spears Fantasy Rihanna Reb'l Fleur Guerlain Shalimar Calvin Klein Eternity Zara Delicious Blossom Rihanna RiRi Zara Zara Black Peony Playboy Playboy #generation FOR HER Amouage Amouage Lyric Woman Giorgio Armani Si Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Giorgio Armani Armani Code for Women Katy Perry Killer Queen Chanel Chance Eau Tendre Halle Berry Halle