Marki » A » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Ari Ariana Grande dla kobiet

Mam: 7 Miałem: 2 Chcę: 14 Ukochany zapach: 1

Ari Ariana Grande dla kobiet Filmy Ari Ariana Grande dla kobiet Filmy
Ari Ariana Grande dla kobiet Zdjęcia

Ari marki Ariana Grande to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Ari został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są gruszka, grejpfrut i malina; nutami serca są konwalia, róża i kwiat wanilii; nutami bazy są piżmo, nuty drzewne i pianka marshmallow.

Gruszka Grejpfrut Malina

Konwalia Róża Kwiat wanilii

Piżmo Nuty drzewne Pianka marshmallow

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ari by Ariana Grande.

Our Moment
Sweet Like Candy
Like an Unforgettable Kiss

Ari Recenzje Perfum

chjena
chjena

Nie wiem co mnie zamroczyło przy pierwszym teście, prawdopodobnie miałam jakąś niepohamowaną ochotę na słodycze (do tej pory skutecznie udawało mi się je ograniczać, ale nagły spadek temperatur chyba uruchomił w moim mózgu pierwotne instynkty żądne gromadzenia izolacji tłuszczowej), bo uznałam, że Ari za całkiem udany zapach. Przy powtórce globalnej okazało się jednak, że niestety nie ma się czym zachwycać - słodycz jest przerysowana, sztuczna, groteskowa wręcz, niczym wszystkie gourmandy ostatnich lat wrzucone do blendera, by ujednolicić się w nim na różową papkę.

Wyczuwam elementy podobne i do LVEB (tona cukru), do Dolce&Gabbana Pour Femme Intense (pianki marshmallow), jednak o ile we wspomnianych kompozycjach zawsze znajduje się na końcu jakiś pazur szlachetności, tak w Ari nie ma zupełnie nic dostojnego. Nie znajduję za to elementów wspólnych z migdałowo-różaną poświatą Poison Girl, wskazywaną jako podobną przez użytkowników forum, za to najbardziej Ari przypomina mi Fancy Jessici Simpson. Fancy jednak, w przeciwieństwie do Ari, jest przytulna, ciepła, odpowiednio zrównoważona pewną dozą kwaskowatości.

Ari to perfumy lalki Barbie - wściekle różowe, plastikowe, groteskowe wręcz w swoim przesłodzeniu.

Magdaamus
Magdaamus

Bardzo przyjemna kompozycja. Perfumy są bardzo słodkie, ale jednocześnie nieprzytlaczajace, na samym początku wręcz świeże. Po około dwóch godzinach słodycz ulatnia się i pozostaja cieplutkie, przynajmniej na mnie. Trwałość około 4-5 godzin. W sam raz na zimę dla młodych miłośniczek lekkich, wręcz jadalnych słodkości.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ariana Grande Ari, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ariana Grande Ari, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ari marki Ariana Grande. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ari marki Ariana Grande reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rihanna Rebelle Rihanna Reb'l Fleur Britney Spears Fantasy Christian Dior Poison Girl Britney Spears In Control Curious Chanel Chance Eau Tendre Christian Dior Miss Dior (new) Christian Dior Miss Dior Eau De Toilette Britney Spears Midnight Fantasy Giorgio Armani Si Beyonce Heat Rush Halle Berry Halle Katy Perry Killer Queen Oh So Sheer Avril Lavigne Black Star Givenchy Very Irresistible Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum (2014) Christian Dior Hypnotic Poison Christina Aguilera Touch of Seduction Christina Aguilera Unforgettable