Marki » A » aromatyczne « Grupy

New West for Him Aramis dla mężczyzn

New West for Him Aramis dla mężczyzn

morski
New West for Him Aramis dla mężczyzn Zdjęcia New West for Him Aramis dla mężczyzn Zdjęcia New West for Him Aramis dla mężczyzn Zdjęcia New West for Him Aramis dla mężczyzn Zdjęcia

New West for Him marki Aramis to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. New West for Him został wydany w 1988 roku. Nutami głowy są aldehydy, dzięgiel, lawenda, nuty morskie, mięta, kminek i bergamotka; nutami serca są sosna, kolendra, jagody jałowca, liść laurowy, jaśmin, arbuz i geranium; nutami bazy są skóra, drzewo sandałowe, ambra, paczula, piżmo, mech dębowy i cedr.

Aldehydy Dzięgiel Lawenda Nuty morskie Mięta Kminek Bergamotka

Sosna Kolendra Jagody jałowca Liść laurowy Jaśmin Arbuz Geranium

Skóra Drzewo sandałowe Ambra Paczula Piżmo mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about New West for Him by Aramis.

Horizon
Les Parfums Mythiques - Monsieur de Givenchy

New West for Him Recenzje Perfum

camici
camici

Komuś pomyliły się zapachy.Monsier de Givenchy nie jest podobny do New West.To są dwa różne zapachy.New West jest zielony,aromatyczno-morski.Posiadam oba.Z tyłu flakonu Givenchy jest napisane:Citrus Woody, bergamot,lemon,lavender,verbena,oak moss,sandal wood.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aramis New West for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aramis New West for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum New West for Him marki Aramis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu New West for Him marki Aramis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Kenzo KenzoKi Rice Steam (Sensual) Cattier Eau de Provence Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Men Brooks Brothers New York for Gentlemen Penhaligon`s Douro Lanvin L`Homme Sport Lostmarch Din-Dan Washington Tremlett Hampstead Water Calum Best Calum Paco Rabanne XS Pour Homme Sensual Summer Melvita Floral Water Witch Hazel Intelligent Nutrients Nurture