Marki » A » kwiatowo - zielone « Grupy

ozonowy
wodny
New West for Her Aramis dla kobiet Filmy
New West for Her Aramis dla kobiet Zdjęcia

New West for Her marki Aramis to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. New West for Her został wydany w 1990 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Yves Tanguy. Nutami głowy są Śliwka, fiołek, brzoskwinia, bergamotka i arbuz; nutami serca są cyklamen, goździk (roślina), lilia, mięta, galbanum, jaśmin, hiacynt, róża i igły sosnowe; nutami bazy są skóra, ambra, piżmo, mech dębowy i cedr.

Śliwka Fiołek Brzoskwinia Bergamotka Arbuz

Cyklamen Goździk (roślina) Lilia Mięta Galbanum Jaśmin Hiacynt Róża Igły sosnowe

Skóra Ambra Piżmo mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about New West for Her by Aramis.

Cool Water Wave

New West for Her Recenzje Perfum

dolce
dolce

No cóż, te perfumy przywołuję moje włoskie wakacje w latach 90-tych. Wspominam je mile, nie wiem czy kupiłabym je dzisiaj (właściwei nawet nie wiem czy są jescze w reguralnej sprzedaży), bo jest tak wiele pięknych zapachów. Mocno melonowe. Bardzo trwałe.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aramis New West for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aramis New West for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum New West for Her marki Aramis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu New West for Her marki Aramis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Versace Versace Essence Etheral Jacomo Silences The Body Shop Aqua Lily Estée Lauder Pleasures Gwyneth Paltrow Limited Edition Valentino Very Valentino Jo Malone French Lime Blossom Sarantis B.U. Wild April Aromatics Liquid Dreams D.S. & Durga Siberian Snow Calypso Christiane Celle Jasmin Lostmarch L’eau de l’Hermine Schiaparelli Dance Arrogance