Marki » A » drzewno - przyprawowe « Grupy

Impeccable Aramis dla mężczyzn

Impeccable Aramis dla mężczyzn

Impeccable Aramis dla mężczyzn Zdjęcia Impeccable Aramis dla mężczyzn Zdjęcia

Impeccable marki Aramis to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Impeccable został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, pieprz, cedr virginia i jałowiec.

Cytrusy Pieprz Cedr Virginia Jałowiec

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Impeccable by Aramis.

Impeccable Recenzje Perfum

don Pedro
don Pedro

Jako aramisoman nie mogłem odmówić sobie tej przyjemności skreślenia kilku zdań na temat Aramis Impeccable. Jest to aromat zdecydowanie bezpieczniejszy od swojego przodka Aramis Aramis rodem jeszcze z lat 60-tych, aczkolwiek wciąż pozostający w orbicie dojrzałego mężczyzny. Typowy przedstawiciel zapachów korzennych. W tym rozdaniu pierwszoplanową rolę odgrywają cytrusy w bardzo mocnej, pikantnej zalewie oraz ciekawie zaprezentowana nuta jałowca na akordzie pieprzu z cedrem, może troszeczkę zbyt suchym. Moim zdaniem zapach liniowy, ale w tym przypadku działa to na jego korzyść. Podobnie jak u wspomnianego wcześniej protoplasty, trwałość i projekcja osiąga bardzo wysokie wartości, ale jest przy tym zdecydowanie bezpieczna i przychylniej odbierana przez otoczenie. Całość sprawia wrażenie eleganckie, ale nie zmusza do akcentowania tego jakimś szczególnie dobranym ubiorem, choć jako najstosowniejszą porę wskazałbym wieczór o dowolnej porze roku i niekoniecznie w formalnych sytuacjach.
Reasumując, porządny choć niezbyt wyrafinowany zapach w dość atrakcyjnej cenie.

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aramis Impeccable, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aramis Impeccable, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Impeccable marki Aramis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Impeccable marki Aramis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Annayake Undo pour Homme Christian Lacroix Tumulte pour Homme Davidoff Echo Azzaro Visit For Men Laura Biagiotti Tempore Uomo Molton Brown Black Pepper Laura Biagiotti Biagiotti Due Uomo Pal Zileri Lab Ermenegildo Zegna Z Zegna Extreme Ulric de Varens Hot! Fragrances Brown Ferrari Ferrari Uomo Maitre Parfumeur et Gantier Secret Melange