Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Havana Pour Elle Aramis dla kobiet

Havana Pour Elle Aramis dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 2

Havana Pour Elle marki Aramis to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Havana Pour Elle został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są melon, mandarynka, brzoskwinia i jabłko; nutami serca są frezja, heliotrop, ylang-ylang i róża; nutami bazy są miód, fasolka tonka, wanilia i cedr.

Melon Mandarynka Brzoskwinia Jabłko

Frezja Heliotrop Ylang-ylang Róża

Miód Fasolka tonka Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Havana Pour Elle by Aramis.

Havana Pour Elle Recenzje Perfum

Początek mocno owocowy, z dominującą nutą cytryny. Jest ładnie i przyjemnie, ale niestety z biegiem czasu zapach robi się coraz bardziej syntetyczny i zaczyna przypominać odświeżacz do powietrza.

Później pojawia się słabiutka wanilia i to właściwie już koniec.

Spore rozczarowanie - to zapach już wycofany ze sprzedaży, w sieci miał świetne recenzje, a na mnie jest niestety nijaki.

Havana Pour Elle by Aramis 4.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aramis Havana Pour Elle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aramis Havana Pour Elle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Havana Pour Elle marki Aramis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Havana Pour Elle marki Aramis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Nahema La Prairie Silver Rain Celine Dion Always Belong Donna Karan DKNY To Go Women Domenico Caraceni Loren Diesel Plus Plus Feminine Shu Uemura Fleur de Terre Nicole Miller Nicole Miller Perry Ellis Reserve Viktor&Rolf Flowerbomb Pink Sparkle Oilily Oilily Ovation Tonatto Profumi M'oma